voestalpine Böhler Welding

Özlü Tel

With the brand new laser-sealed seamless cored wires, fabricators have the ultimate precision tool for the most demanding of welding applications. These advanced products perform at high levels of welding productivity and are extremely hydrogen safe, while the innovative fabrication technology and product concept enable superb characteristics for high duty cycle welding in mechanized and robotic applications. Latest laser technology is utilized for the precision-sealing. A unique product that combines the advantages of both folded and seamless tubular cored wires. More Information!

Özlü Tel Ark Kaynağı (FCAW)

Böhler Welding dünyanın en geniş kapsamlı özlü tel portföyüne sahiptir. Grup içinde, özlü tellerin tam ve kusursuz üretim teknolojisi söz konusu olduğundan, Böhler Welding tüm alaşım grupları içinde tüm özlü tel türleri için en iyi kaynağınızdır. 

Rutil özlü teller, bir yandan minimum cüruf oluşumuyla pürüzsüz bir kaynak yapılmasını sağlarken öte yandan yüksek verimlilik özelliklerine sahip güçlü ve nüfuz eden bir ark oluşturur. Dikişsiz rutil ve bazik özlü teller düşük ısılarda ve saf kaynak metalinde olabilecek en düşük hidrojen seviyelerinde bile yüksek randımanlı iş çıkarır. Metal özlü teller maksimum verimlilik sağlar, özellikle robotik uygulamalarda kullanıldığında üstün bir performans gösterir. 

Yüksek alaşımlı ana malzemeler için yapılan hasas alaşım değerleri mükemmel mekanik özelliklere ve paslanma direncine sahip olan üstün kaliteli kaynaklar yapılmasını garanti eder. Son derece modern üretim teknolojimiz ve DIN EN ISO 9001 kalite sisteminin yüksek standartlarının da üstüne çıkan kalite kontrolümüz, müşterilerimize ve ortaklarımıza her seferinde öne çıkan ve devamlılığı olan bir ürün kalitesi sunmamızı sağlar. 

Özlü tellerin temel özelliklerini ve faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Tüm kaynak metallerinde mükemmel mekanik özellikler ve paslanma direnci 
  • Dikişsiz özlü tellerde nem alma direnci 
  • Güvenilir ve tutarlı kaynak kalitesi 
  • Pürüzsüz kaynak özellikleri 
  • Cüruf oluşmaması veya minimum cüruf oluşması 
  • Kaynak sonrası minimum temizlik 
  • Verimliliğin arttırılması 
  • Toplam kaynak masraflarının azaltılması 

Diamondspark

Premium Seamless Cored Wires

okumaya devam et

Application Services

Your added value.
Product and technical consultation, process optimization, education and training.

okumaya devam et

Downloads

In our download section you´ll find a wide range of certificates, product folders, brochures, images & logos.

okumaya devam et