voestalpine Böhler Welding

Kaynak Birikimi Çelikle Buluşuyor

voestapine Böhler Welding’in uzmanlığı 150’den fazla ülkedeki müşterileri birleştirmektedir. Dolgu metallerine odaklanan, voestalpine Böhler Welding geniş kapsamlı teknik danışmanlık ve endüstriyel kaynak ve lehimleme uygulamaları için müşteriye özel çözümler sunmaktadır. Müşteriye yakınlık, 25 farklı ülkede 40 bağlı şirkette çalışan 2.200'den fazla çalışanla ve dünya genelinde 1.000 ortak bayiyle sağlanmaktadır. voestalpine Böhler Welding müşterilerimiz ve ortaklarımızın gereksinimlerine cevap veren alanında uzman ve özel üç markayı hizmetinize sunmaktadır.

Lasting connections

Birleştirme kaynağı ve tüm konvansiyonel ark kaynağı süreçlerinde kullanılan 2.000'den fazla ürün, dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir ürün portföyünde bir araya getirilmiştir. Kalıcı bağlantılar kurmak, markanın hem kaynak işlerinde hem de insan ilişkilerindeki felsefesidir.

okumaya devam et

In-depth know-how

Derinlemesine teknik bilgi birikimi – işleme ve uygulama yöntemlerindeki derin bilgi birikimiyle, Fontargen Brazing en iyi sert lehimleme ve lehimleme çözümlerini, Alman teknolojisiyle üretilmiş, kendini kanıtlamış ürünlerle sunmaktadır. Bu markanın uygulama mühendislerinin uzmanlığı, uzun yıllar boyunca sayısız uygulamadan elde edilen deneyime dayanmaktadır.

okumaya devam et

Tailor-made Protectivity (TM)

Tadilat, aşınmaya karşı koruma ve yüzey koruması alanlarında on yılların kazandırdığı sanayi deneyimi ve uygulama bilgi birikimi, yenilikçi ve müşteriye özel ürünlerle birleşerek, müşterilere üretimde ve makine bileşenlerinin korunmasında bir artış garantiler.

okumaya devam et

İlkelerimiz

Sekiz değer, dünya genelindeki tüm çalışanlarımızı hem düşüncelerinde hem de davranışlarında birleştiriyor ve bunlar ilkelerimizi oluşturuyor. 

Specialized

Özgün – Uzmanlık alanımızın içindeki olabilecek en geniş kapsamlı ihtisas bilgisine sahip olabilmek için ana faaliyet alanımıza odaklanıyoruz. 

Global

Küresel – Küresel düşünüyoruz ve yerel hareket ediyoruz. Bu doğrultuda dünya genelindeki tüm faaliyetlerimizi belirliyoruz ve aynı zamanda müşterilerimizin yerel çapta bir muhatabı olmasını sağlıyor ve böylece olabilecek en fazla katma değeri elde ediyoruz.

Solid

Sağlam – Güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınıyoruz – hem bugün hem de gelecekte. Ürünlerimiz de olduğu gibi, iş ilişkilerimiz de istikrarlılık ve kalıcılıkla şekillenmektedir. Verdiğimiz sözü yerine getiririz. 

Connected

Bütünleşik – Bir ekip olarak çok sıkı bir işbirliği yapıyoruz ve sınırların ötesinde bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Ortaklarımızı süreçlerimize dahil ediyoruz ve böylece kendimiz ve onlar için fayda sağlıyoruz. 

Pioneering

Öncü – Bir öncü olarak daha önce hiç kimsenin gitmediği yeni yollar buluyoruz. Endüstride eşsiz ve pazara yeni olan kaliteli çözümler geliştirerek örnek teşkil ediyoruz. 

Excellence

Mükemmeliyet – İşimize duyduğumuz coşkuyla normal standartların üzerine çıkarak müşterilerimizin beklentilerinin daha fazlasını sunuyoruz. Ortalamanın üstünde bir performansla rakiplerimizi arkamızda bırakıyor ve teknoloji ve danışmanlıkta öncü oluyoruz.

Expertise

Uzman – Derin metalürjik bilgi birikimimiz ve uzun yıllardan beri gelen deneyimimiz sayesinde müşterilerimize en iyi teknik danışmanlığı sağlıyor ve böylece en zorlu sorunlara bile çözümler bulabiliyoruz. 

Customer Focused

Müşteri Odaklı – Müşteri tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer alıyor. Tüm gelişmelerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için onların ihtiyaçlarına göre belirleniyor.