voestalpine Böhler Welding

Kaynak Birikimi Çelikle Buluşuyor

100 yılı aşkın tecrübemiz , dünya çapında 50'den fazla iştirakimiz ve 4000'in üzerinde dağıtım ortağımız ile kaynak endüstrisinde öncü bir firmayız. Küresel varlığımızla bir araya gelen zengin ürün portföyümüz ve kaynak uzmanlığımız, size daha yakın olmamızı sağlıyor. İhtiyaçlarınızı derinlemesine anlama kabiliyetimiz, mükemmel senkronize olmuş ve işletmeniz kadar eşsiz bir şekilde, zorlu taleplerinizi tüm kaynak çözümleri ile çözme olanağı sağlamaktadır.

Lasting connections

Kaynak makinelerinin mükemmel uyumu, sarf malzemelerinin ve teknolojilerin tanınmış uygulama ve proses bilgi birikimimiz ile birleşimi ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü sunar:  İnsanlar, ürünler ve teknolojiler arasında gerçek ve kanıtlanmış bir bağ. Sonuç söz verdiğimiz gibi: Kalıcı Bağlar için Eksiksiz Kaynak Çözümleri.

okumaya devam et

Tailor-made Protectivity (TM)

Yüksek kaliteli ürünlerimizle uygulama uzmanlığımızın birleşimi, size metal yüzeyleri ve komponentleri onarmaktan ve korumaktan çok daha fazlasını sunar. Spesifik uygulamalarınızda deneyim kazanmış mühendislerden oluşan ekibimiz, zorlu talepleriniz için verimliliği artıran size özel çözümler sunar. Sonuç ise söz verdiğimiz gibidir: Tailor-Made Protectivity™

okumaya devam et

In-depth know-how

Almanya merkezli bir lehim ve sert lehim sarf malzemeleri üreticisi olarak 60 yıllık endüstriyel deneyimimize, test edilmiş proseslere ve yöntemlere dayalı kanıtlanmış çözümler sunmaktayız. Bu Derin Bilgi Birikimi bizi zorlu lehim ve sert lehim taleplerinizin yenilikçi çözümlerle üstesinden gelebilecek uluslararası çapta tercih edilen iş ortağı haline getirmektedir. Sonuç ise söz verdiğimiz gibidir: Derin Bilgi Birikimine dayalı yenilik.

okumaya devam et

İlkelerimiz

Sekiz değer, dünya genelindeki tüm çalışanlarımızı hem düşüncelerinde hem de davranışlarında birleştiriyor ve bunlar ilkelerimizi oluşturuyor. 

Specialized

Özgün – Uzmanlık alanımızın içindeki olabilecek en geniş kapsamlı ihtisas bilgisine sahip olabilmek için ana faaliyet alanımıza odaklanıyoruz. 

Global

Küresel – Küresel düşünüyoruz ve yerel hareket ediyoruz. Bu doğrultuda dünya genelindeki tüm faaliyetlerimizi belirliyoruz ve aynı zamanda müşterilerimizin yerel çapta bir muhatabı olmasını sağlıyor ve böylece olabilecek en fazla katma değeri elde ediyoruz.

Solid

Sağlam – Güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınıyoruz – hem bugün hem de gelecekte. Ürünlerimiz de olduğu gibi, iş ilişkilerimiz de istikrarlılık ve kalıcılıkla şekillenmektedir. Verdiğimiz sözü yerine getiririz. 

Connected

Bütünleşik – Bir ekip olarak çok sıkı bir işbirliği yapıyoruz ve sınırların ötesinde bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Ortaklarımızı süreçlerimize dahil ediyoruz ve böylece kendimiz ve onlar için fayda sağlıyoruz. 

Pioneering

Öncü – Bir öncü olarak daha önce hiç kimsenin gitmediği yeni yollar buluyoruz. Endüstride eşsiz ve pazara yeni olan kaliteli çözümler geliştirerek örnek teşkil ediyoruz. 

Excellence

Mükemmeliyet – İşimize duyduğumuz coşkuyla normal standartların üzerine çıkarak müşterilerimizin beklentilerinin daha fazlasını sunuyoruz. Ortalamanın üstünde bir performansla rakiplerimizi arkamızda bırakıyor ve teknoloji ve danışmanlıkta öncü oluyoruz.

Expertise

Uzman – Derin metalürjik bilgi birikimimiz ve uzun yıllardan beri gelen deneyimimiz sayesinde müşterilerimize en iyi teknik danışmanlığı sağlıyor ve böylece en zorlu sorunlara bile çözümler bulabiliyoruz. 

Customer Focused

Müşteri Odaklı – Müşteri tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer alıyor. Tüm gelişmelerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için onların ihtiyaçlarına göre belirleniyor.