voestalpine Böhler Welding

hizmet.performans.güçlü.

Başarı Öyküleri | Wels

Kellner & Kunz AG – öncü ticaret ve hizmet şirketi 

"voestalpine Böhler Welding tarafından sunulan ürün teslimat performansı ve danışmanlık faaliyetleri en üst noktada olup siparişler hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir."

Üstüne her gün yenileri eklenen 120.000 ürün. Kaynak sarf malzemelerinde yıllardan beri voestalpine Böhler Welding ile ortak olan Kellner & Kunz, sadece alet ve bağlantı tekniğinde ölçüt belirleyen ticaret şirketi olmakla kalmayıp toplam cirosunun % 60’ını sanayici müşterilerine verdiği hizmetlerle elde etmektedir. Bu, bu alandaki performans gücünün etkileyici bir ispatıdır. 

Sınırlar ötesi başarı.

Kellner & Kunz, RECA Grubu’na aittir ve yaklaşık 1.000 üzerinde çalışanı ve Polonya’dan, Slovakya Hırvatistan’dan Türkiye’ye uzanan 17 ulusal ve uluslararası şubesiyle başarıyla faaliyet göstermektedir. RECA özel markası, yapıştırıcı uzmanlarından standart vida uzmanlarına kadar tanınır. Buna ek olarak kaynak sarf malzemeleri alanında voestalpine Böhler Welding’in olduğu gibi sadece öncü ve kaliteli üreticilerin ürünleri sunulmaktadır.

Kalite ortağı.

Yönetim kurulu üyesi Walter Bostelmann: “Ben 30 yıldır şirketteyim ve ben çalışmaya başladığımda voestalpine Böhler Welding bizim ortağımızdı. Ürün ve hizmetlerde sunulan kaliteye biz ve müşterilerimiz % 100 güveniyoruz. voestalpine Böhler Welding, güçlü bir satış ortağı olarak bize güvenebiliyor. Bu bağlamda voestalpine Böhler Welding tarafından Altın Ortak ödülüne layık görülmemiz bizim için büyük bir gurur kaynağıdır.“ dedi.

Çeşitli satış kanalları.

Telefonla sipariş, e-mağaza ve Graz, Wels ve Viyana’da bulunan mağazalar üzerinden hizmet verilmekte ve bu hizmet sahada verilen hizmetlerle tamamlanmaktadır. Sadece Avusturya’da 280 personel istihdam edilmektedir. Kaynak sarf malzemeleri alanında uzmanlıkları ve etkin müşteri ilişkileri sayesinde Avusturya cirosunun % 90’ını elde etmektedirler. Kellner & Kunz bu faaliyetlerinin yanında farklı ürün ve hizmetleriyle de sanayici müşterilerine hizmet vermektedir. 

Tedarik  hizmetleriyle başarı. 

Bu hizmette, müşterinin deposu Kellner & Kunz’un her bir çıkış makinesiyle bir ağ içinde bağlanıyor. Her çıkış kayda geçiyor, müşterinin stokundaki eksikler güvenli ve otomatik şekilde doğrudan müşterinin deposunda tamamlanıyor. Kaliteli ürünler, hizmetler, performans açısından güçlü lojistik ve coşku sağlayan müşteri odaklılığıyla Kellner & Kunz AG, müşterilerinin memnuniyetini garantiliyor.