voestalpine Böhler Welding

Sürdürülebilirlikle Başarı

Başarı Öyküleri | Buchs

Hitachi Zosen KRB AG – Atıktan enerji üretimi tesisleri uzmanı 

Atıktan enerji üretimi tesisleri kaynaklarımızı korumakta ve atığı enerjiye dönüştürmektedir. İsviçreli kalite şirketinin Buchs’taki tesisinde üretilen basınç kazanı ve makine komponentleri, sürdürülebilir ve uzun vadeli enerji tedarikine büyük bir katkıda bulunmaktadır. Bu gibi tesislerin denetimi ve tadilatı da Hitachi Zosen KRB’nin uzmanlık alanıdır. voestalpine Böhler Welding burada sağlam bir ortaktır. 

Standart ve özel imalat 

Farklı kazan tesisatları için kaynak kaplamalı veya kaplamasız membran duvarlar ve boru sistemleri, yanma bölmeleri için kaplamalı paneller veya metreler uzunluğunda, yüksek cüruf alma tertibatları ürün portföyünün parçasıdır. Tesisatın denetiminde şirket ölçüt belirlemekte ve esas planlar elde olmasa bile komponentlerin yeni ve ihtiyaca özel imal edilmesinde başarıyla faaliyet göstermektedir. 

Uluslararası başarı 

Buchs’taki modern donanımlı tesisteki kendi üretimiyle, ebat, konstrüksiyon ve teslimat süresi açısından müşteri isteklerine en iyi şekilde cevap verilebilmektedir. İsviçreli uzmanlar müşteriye özel çözümleriyle İsviçre ve Almanya ana pazarlarının da ötesinde başarıyla faaliyet göstermektedir. En sık kullanılan kaynak sarf malzemesinde bile müşteriye özel bir çözüm bulunmaktadır. Şirket yöneticisi Heinrich Denzler, “Müşterilerimize, yüksek ölçüde bireyselliği beraberinde getiren bir kalite sunuyoruz. voestalpine Böhler Welding bunun aynısını bize tellerde sunuyor.“

"Kaplamalarda en büyük deneyime sahip olan İsviçreli şirket olarak biz, bu alanda kaynak sarf malzemelerinde en büyük deneyime sahip olan tedarikçiye güveniyoruz."

Heinrich Denzler Hitachi Zosen KRB AG yöneticisi

Müşteriye özel kaynak sarf malzemesi 

İmalatta modern kaynak robotları kullanılıyor. Burada hız, pürüzsüz süreç, elle düzeltme gerektirmeyen mükemmel kalitede dikişler ve aynı zamanda brülörlerdeki yıpranma önemli kriterler oluşturuyor. Hitachi Zosen KRB’nin özel beklentileri doğrultusundaki parametreleri yerine getirmek için, voestalpine Böhler Welding teli özel olarak sarıyor ve en iyi kaynak ve imalat sürecini destekleyecek uyarlanmış süreçler sunuyor.

„voestalpine Böhler Welding ile işbirliğimiz çok iyi“, diyerek bunun altını çizen Heinrich Denzler ve şöyle devam ediyor: „voestalpine Böhler Welding saha ekibi bizi Buchs’ta düzenli olarak ziyaret ediyor, özel durumlarda Hamm’dan gelen teknisyenler de hızlı bir şekilde yanımıza geliyor ve temel malzemelerde bir değişiklik olduğunda veya önümüze yeni veya özel zorluklar çıktığında, bize en iyi şekilde danışmanlık veriliyor.“

"voestalpine Böhler Welding teknisyenleri sorularımız olduğunda hızla tesisimize geliyor".     

Heinrich Denzler