voestalpine Böhler Welding

Her Şekilde Müşteri Odaklılığı

Başarı Öyküleri | Graz, Vienna

ZULTNER –voestalpine Böhler Welding’in Toptancısı ve Platin Ortağı

Çelik, alüminyum, demir olmayan metaller, yarı işlenmiş ürünler, boru hattı sistemleri, metal yapım sistemleri, metal işleme çözümleri ve tabii ki kaynak teknolojisini kapsayan geniş kapsamlı portföyünün yanı sıra danışmanlık alanındaki yetkinliğiyle de Zultner, Avusturya’daki öncü toptancılardan biridir. 

"Kaynak cihazları ve kaynak sarf malzemeleri uzmanı olarak mükemmel şekilde uyarlanmış çözümler garanti ediyoruz."

Bernd Flachs, genel müdür 

Kalitenin devamı 

Zultner’in danışmanlarının bilgisi sektörde örnek teşkil etmektedir. Tek bilmedikleri şey ise, voestalpine Böhler Welding ile işbirliğinin ne zaman başladığıdır. Bu o kadar geçmişte kalmıştır ki, artık en kıdemli çalışanın bile hatırlaması mümkün değildir. Bundan önceki yüzyılın ortalarında olsa gerek. voestalpine Böhler Welding gibi Zultner de devam eden güvenilirliği sürekli olarak kendini geliştirmeyle birleştirmeyi başarmıştır. Üçüncü nesildeki aile şirketi Graz, Klagenfurt, Wels ve Viyana’daki şubeleriyle geniş bir alanda müşteriye yakınlık sergilemektedir. Modern, performans açısından güçlü lojistik hızlı bir erişim sağlamaktadır. 

Kaynak teknolojisi – Komple çözümler 

Genel müdür Bernd Flachs müşteriye sunulan önemli bir avantajı, şu şekilde dile getirmektedir: “Biz kaynak teknolojisi alanında komple çözüm sağlayıcısıyız, kaynak cihazları ve kaynak sarf malzemeleri alanında uzmanız – böylece mükemmel şekilde uyarlanmış çözümler garanti ediyoruz. Bunun yanı sıra her türlü uygulama için en iyi sarf kaynak malzemesi danışmanlığını sunuyoruz. Burada voestalpine Böhler Welding bize örnek şekilde destek veriyor. Bazen yerinde çözülmesi gereken özel kaynak zorlukları söz konusu olduğundan, voestalpine Böhler Welding teknisyenlerinin bizim uzmanlarımızla birlikte müşterilerimizi ziyaret etmesi de bu desteğin bir parçası.“   

Çok sayıda Avrupa kaynak uzmanı ve iç hizmette görev yapan uzmanlaşmış çalışan, 5.000 aktif müşteriyle ilgilenen satış ekibinin temelini oluşturmaktadır. Ortalama olarak 150 ton kaynak sarf malzemesi depoda hazır olarak bulunmaktadır. 

Platin Ortak 

Zultner’in hizmetleri ve servisi sadece müşteriler tarafından takdir edilmemektedir. 2016 yılında şirket Platin Ortak ödülüne layık görülmüştür. Bu voestalpine Böhler Welding’in ortak performans programında verilen en büyük ödüldür.