voestalpine Böhler Welding

En İyi Danışmanlık, En Hızlı Teslimat

Başarı Öyküleri | Ennsdorf bei Enns

EISEN NEUMÜLLER –  Çelik ticareti ve bertarafı

Her şekil hızlılık EISEN NEUMÜLLER’in en önemli özelliğidir. Bu dinamik aile işletmesi, bundan sadece birkaç yıl önce kaynak sarf malzemelerini portföyüne dâhil etti ve daha şimdiden voestalpine Böhler Welding’in Avusturya’daki en önemli ticaret ortaklarından biri haline geldi.

Komple ürün programı 

voestalpine Böhler Welding’in komple ürün portföyü üç kategori markasını da kapsayacak şekilde sunulmaktadır. Modern bir şekilde ısıtılan depoda yaklaşık 200 ton sarf kaynak malzemesi hazır bulunmaktadır. Yüksek performanslı ve tam olarak ürünlere uygun bir şekilde düzenlenen iç lojistik, deponun kolay ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İster EV 50 elektrotu gibi hızlı dönen standart bir ürün olsun, ister özel bir gümüş lehim olsun – bu EISEN NEUMÜLLER’de bulunur ve hızlı bir şekilde müşteriye teslim edilir. Bu, en küçük miktarlardaki teslimatlardan, firmanın geniş kapsamlı araç filosuna ait kamyonlardan biriyle yapılan tonlarca ağırlıktaki teslimatlara kadar uzanır. Bugün saat 15.00’te verilen sipariş, yarın Avusturya’da teslim edilir. 

"voestalpine Böhler Welding teknisyenleri bizimle birlikte müşterileri ziyaret ediyor. Yani Welding uzmanları sayesinde danışmanlık hazır bulunuyor."

Roland Mathä, Kaynak Sarf Malzemeleri Satın Alma ve Satış 

İyi bir danışmanlık 

Roland Mathä kaynak sarf malzemelerinin satın alımından ve satışından sorumlu. 15 yıllık bir deneyimi beraberinde getiriyor ve voestalpine Böhler Welding ile birlikte çalışmış olduğu voestalpine’den geliyor. Bu iyi işbirliği şimdi de devam ediyor. Roland Mathä: “Müşteriler bizi hangi malzemenin kullanıldığını ve gerekliliklerin neler olduğunu bildiriyorlar, biz ise onlara doğru kaynak sarf malzemesinin hangisi olduğunu söylüyoruz. Ondan sonra servis vermeye devam ediyoruz ve voestalpine Böhler Welding burada örnek olacak şekilde bize destek oluyor. Özel işler söz konusu olduğunda, bir voestalpine Böhler Welding teknisyeniyle birlikte müşteriyi yerinde ziyaret ediyoruz. Böylece tüm ilgili parametreleri doğrudan değerlendirme ve müşteriye yerinde şahsen danışmanlık verme imkânına sahip oluyoruz. Parça belgeleri ve denetimleri de yapıyoruz. 

Tam zamanında teslimat 

Viyana’daki Prater Köprüsü’nün tadilatı ve Tuna üzerinden geçen sekiz şeritli bir otoban bağlantısı, hâlihazırda kaynak sarf malzemelerinin tedarik edildiği projeler arasında geliyor. Şu anda görev başında olan yaklaşık 20 kaynakçı bunun için yaklaşık 40 ton kaynak sarf malzemesine ihtiyaç duyacak. EISEN NEUMÜLLER gerektiğinde yerinde bulunuyor ve tam zamanında teslimat yapıyor, bu uç durumlar için de geçerli. Roland Mathä: “voestalpine Kapfenberg’in desteğiyle, çalışma yerinde ihtiyaç duyulan ve depomuzda olmayan bir ürünü, sadece birkaç saat içinde Viyana’ya teslim edebildik. Bu da voestalpine Böhler Welding’in bizim için en uygun ortak olduğunu gösteriyor!