voestalpine Böhler Welding

Uygulama Teknolojisi Merkezleri

Uygulama Teknolojisi Merkezlerimiz, size en etkin şekilde hizmet sağlamak amacıyla, bilgi birikimini, teknolojiyi ve araştırmayı harmanlayan, müşterilerimize, distribütörlerimize ve şirket personelimize yönelik öğrenme merkezleridir.

Bulunduğunuz Her Yerde Destek

voestalpine Böhler Welding; kaynak sarf malzemeleri ve hizmetlerinin yetkili ve güvenilir bir geliştiricisi ve tedarikçisi olarak, yerel teknik destek aracılığıyla müşterilere ve endüstrilere hizmet sağlamak üzere dünyanın dört bir yanında sayısız Uygulama Teknolojisi Merkezleri kurmuştur. Her üretim birimi ve temel satış ofisi kendi Uygulama Teknolojisi Merkezine sahiptir ve bu merkezde, müşteri işlerinin simülasyonunun yanı sıra satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlanmaktadır. Uygulama mühendislerimiz tarafından uygun kaynak prosedürleri geliştirilmekte ve ileri yeterlik için öneriler sunulmaktadır. En yeni Uygulama Teknolojisi Merkezimiz, Hindistan'ın Mumbai kentindeki satış ofisimizin yakınında kurulmuştur. 2013 yılında, Orta Doğu bölgesindeki müşterilerimize bulundukları bölgede hizmet sağlamak amacıyla Dubai'de ayrı bir Uygulama Teknolojisi Merkezi açılmıştır. 

En Gelişmiş Teknoloji

Uygulama Teknolojisi Merkezlerimiz, önemli ve karmaşık işlemlerin üstesinden gelmek için en yeni makineler ve aletlerle iyi bir şekilde donatılmıştır. Standart gaz metal ve gaz tungsten ark kaynağı kurulumlarının yanı sıra, masif ve özlü teller için tozaltı kaynağı mevcuttur; bunlara ek olarak tozaltı kaynağı ve elektro-slag kaynağı ile bant kaplama işlemleri yapılmaktadır. Özellikle sert lehim ve lehimleme ek yerlerindeki ayrıntıları ön plana çıkarmak için sert lehim bölümleri bulunmaktadır. Uygulama mühendislerimiz çeşitli uygulamalar ve endüstri segmentlerinde kazandıkları bilgi birikimini ve bakış açılarını, katıldıkları uluslararası ve ulusal seminerlerde ve atölye çalışmalarında paylaşmaktadır.