voestalpine Böhler Welding

Kalıcı Bağlar

Öncü bir şirket olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve piyasada eşi benzeri olmayan yenilikçi çözümler geliştirmekteyiz. Bu yaklaşımımız kaynak sektörünün ileriye taşınmasına neden olmaktadır. Hedefimiz, herkes için daha fazla fayda elde etmektir. Bu nedenle takım çalışmasına, ortaklarımızı ve müşterilerimizi dâhil etmeye ve sınırlar ötesinden bilgi paylaşımına önem vermekteyiz. Başarımızın devamı için Kanal Stratejisi üzerinden çözümlerimizi müşterilerimize iletmek ve onlara sunmak hayati önem taşımaktadır. Birlikte çok daha fazla şey elde edebiliriz.

Kaynak sarf malzemeleri pazarında faaliyet gösteren dünyaca tanınan öncü marka 

150'den fazla ülkeden müşterilerimiz ve ortaklarımız ürünlerimize ve çözümlerimize güvenmektedir. Dünya genelinde 80 yıldan uzun bir süreden beri sahada elde edilen uygulama uzmanlığı voestalpine Böhler Welding'i (eski Böhler Welding Grubu), çeşitli sektör ve pazar segmentlerinde öncü şirketlerin tercih ettiği bir partner haline getirmiştir. İnovasyonda öncü olarak biz, her zaman müşterilerimiz ve ortaklarımızla işbirliği içinde olarak, geleceğe yönelik yenilikçi ürünler ve kaynak çözümleri geliştirmek için çalışmaktayız. Bir voestalpine Böhler Welding distribütörü olarak hedefimiz sizin bizim başarımızı ve iş geliştirmemizi müşterilerinizle paylaşmanızdır. İster birleştirme olsun, ister bakım ve kaplama ya da sert lehim, pazara giden bu kanalı geliştirmek için sürekli olarak çalışmaktayız. 

Ana yapı taşlarını belgelendirme süreci, pazarlama ve satış desteği, pazar iletişimi, tedarik zinciri lojistiği ve eğitim programları oluşturmaktadır. Size olan bağlılığımızı ve distrübütör kanalındaki ve genel pazardaki konumumuzu güçlendirmek için bütün bu unsurların hep birlikte hayata geçirilmesi gerekmektedir. Distribütörlerimizin büyümesi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha kârlı bir şekilde satması ve böylece kaynak sektöründeki konumlarını güçlendirmesi temel hedeflerimizden bir diğeridir. Distribütör Programımızın ana ilkelerini şu hususlar oluşturmaktadır: 

  • Stratejik işbirliklerin kurmak
  • Güçlü yerel ve global kaynak ürünleri distribütörleriyle çalışmak
  • Uzun vadeli ortaklıklar ve kazan-kazan ilişkileri oluşturmak 
  • Kendimizi distribütörlerimizi geliştirmeye ve onlara yatırım yapmaya adamak 
  • Kendimizi teknik mükemmellik sunmaya adamak 

Tam Servise Katılın 

Sizlerin de müşterileriniz için aynısını yapabilmenizi sağlamak amacıyla sizler için gerçek anlamda bir değer yaratmak istiyoruz. 

Müşteri odaklılığının başarıya giden önemli bir anahtar olduğunu düşünüyoruz. Son müşterilerimizin  herhangi bir çözümü değil de olabilecek en iyi çözümü elde edebilmelerini sağlamak için geniş kapsamlı destek hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerle, müşterilerimize, yetkin, hızlı ve ileriye yönelik gerçek anlamda bir destek ve fayda sağlıyoruz. 

İşinize, teknik bilgiler içeren kaynak rehberleri, broşürler, küresel reklam, ticari ürünler ve satış noktası malzemeleriyle destek verilerek dünyadaki en iyi metal dolgu malzemelerini sunan, rekabet gücüne sahip yetkin bir tedarikçi olarak kendinizi konumlandırmanıza yardım ediyoruz. İşletmeler arası rekabet ortamında ürünlerin tercih edilmesi için teknik üstünlüğün  ve iyi bir fiyatlandırmanın yanı sıra duygusal bağlılığın ve marka ilkelerinin önemini de unutmamak gerekmektedir. Markanın bilinirliği gelen müşterilerin alım kararını büyük ölçüde kolaylaştırır ve size fiyat üstünlüğü sağlar. Bu, size temel işiniz olan satış ve yerel hizmet alanlarınıza odaklanma imkânını sağlar. Yeni ürünler için  geliştirilen reklam kampanyalarından özellikle faydalanacak ve böylece yeni iş alanlarına sahip olacak, ileriye yönelik başarı ve satış üstünlüğüne sahip olacaksınız.  

Uzmanlarımız önemli tüm kaynak konularını ele almaktadır. Onların metalürji, kaynak süreçleri ve sanayi uygulamaları alanındaki deneyim ve uzmanlıklarından faydalanın ve teknik bilgilerinizi geliştirin. 

Çantalarımız her zaman hazırdır! Uzaktan her zorluğun üstesinden gelinmesinin mümkün olmadığını biliyoruz. Global uygulama uzmanlarımız anında bulunduğunuz tesise gelebilir ve yaşadığınız problemi yerinde çözmenize yardımcı olur. Ayrıca bünyenizdeki mühendisler, kaynak ve satış ekibiniz için size özel ürün ve uygulama eğitimleri de sunarız.

Dolgu metallerinin kaynak uygulamaları için ön kalite testinden geçirilmesi efor ve zaman ister. Ancak bu süreçleri standart hale getirmek ve kalite hedeflerini önceden tanımlamak için gereklidir. Kaynak testleri ve saha uygulamaları uzmanlarımız tarafından  gerçekleştirmektedirler. Uzmanlarımız, ayrıca doğru kararı vermenize yardımcı olabilecek deneyime ve bilgi birikimine sahiptir.  

Son derece modern özelliklere sahip laboratuvarlarımız uluslararası seviyede belgelendirilmiş ve akredite edilmiştir. Uzmanlarımız, uluslararası alanda haklı bir üne sahip olmuşlardır. Müşterilere süreç kontrollü bir global IT sistemini kullanarak ayrıntılı kimyasal ve mekanik analizler sunar ve yüksek düzeyde güvenilirlik ve güvence garanti ederler. 

Şirketimiz hem satış öncesi hem de satış sonrasında vermiş olduğu sürekli destek ile her zaman müşterilerinin yanında olmuş ve en zorlu işlerde bile sunduğu çözüm önerileri nedeniyle tüm sektörde haklı bir ün kazanmıştır.
Yetkin ve bilgi sahibi mühendislerimiz, ne kadar zor olurlarsa olsun sorularınıza ve sıkıntılarınıza cevap vermek için her zaman hazır bulunmaktadırlar.

Malzemelerin uluslararası düzeyde iş sahalarına ulaştırılmasının garanti edilmesi her zaman zorluk teşkil eden bir konudur. Geniş kapsamlı deneyime ve ülke şartlarıyla ilgili özel bilgilere sahip lojistik yöneticilerimiz sizin için kesintisiz ve sorunsuz olarak işleyen bir tedarik zinciri tasarlarlar. Bu yaklaşımımız, gecikmelerin ve malzeme noksanlığının önüne geçilmesine yardımcı olur.