voestalpine Böhler Welding

Terra & Uranos. The New Reference in TIG Welding Machines.

5. eyl 2019

Experience TIG welding in a new dimension. We set new standards with the Terra TLH and Uranos AC/DC lines. All your welding parameters can be easily and quickly set by pressing a button – simply easy arc.

okumaya devam et

vaBW Partner Performance Program Welding Portfolio

18. - 19. eyl 2019 | Kapfenberg, Österreich

Dieser Kurs vermittelt einen Überblick unseres Schweißtechnik-Produktsortiments. Der Teilnehmer trainiert dabei auch den Umgang mit unseren Produktinformationen und Qualitätsdokumentationen. Ein weiterer Schwerpunkt des Trainings bildet das Verständnis der Kundenanforderungen und soll eine lösungsorientierte Kundenberatung näherbringen.

okumaya devam et

Efficiency first

Success Story

David Lecointre and his team received the silver award in the category "most efficient solution" for their project with SERIMAX at Solvator 2019.

okumaya devam et

Otomotiv

Otomotiv endüstrisi için özel olarak tasarlanmış masif ve metal özlü teller. voestalpine Böhler Welding, otomotiv endüstrisine yönelik masif ve metal özlü tellerin lider tedarikçisidir. Artan üretkenlik talepleri ve temel malzemelere ilişkin yeni gereksinimleri yenilik sürecimize yön vermektedir.

okumaya devam et

Welding ACADEMY

Mükemmellik öne geçmemizi sağlar ve mükemmel bir performansın ön koşuludur. voestalpine Böhler Welding olarak biz, birikimimizi müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşarak, beraberce mükemmel çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik.

okumaya devam et

Distribütör

Öncü olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve pazarda eşsiz olan yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bu, kaynak sektörünü ileriye taşımaktadır. Hedefimiz herkes için daha fazla fayda elde etmektir.

okumaya devam et

Mevcut Pozisyonlar

Ausbildung zur / zum Industriekauffrau / mann 2020 in Bad Krozingen

voestalpine Böhler Welding UTP Maintenance GmbH
Bad Krozingen

Ausbildung zum/zur Fachlagerist/-in in Hamm zum 01.09.2020

voestalpine Böhler Welding Germany GmbH
Hamm

Ausbildung zum/zur Industriemechaniker/-in zum 01.09.2020 in Hamm

voestalpine Böhler Welding Germany GmbH
Hamm