voestalpine Böhler Welding

The Best for the Best. Best Electrodes for Best Welders.

12. kas 2018

Do you already have stick electrodes from Böhler Welding in your portfolio? We offer the broadest portfolio of stick electrodes in the welding market.

okumaya devam et

ADIPEC International Petroleum Exhibition

12. - 15. kas 2018 | Abu Dhabi

Abu Dhabi 12 -15 November

okumaya devam et

BÖHLER Welding filler metals in use on China's high-speed train lines

Success Story

The seamless cored wire BÖHLER HL 51 T-MC from the series Diamondspark by Böhler Welding proves to be a filler material that meets all requirements.

okumaya devam et

Otomotiv

Otomotiv endüstrisi için özel olarak tasarlanmış masif ve metal özlü teller. voestalpine Böhler Welding, otomotiv endüstrisine yönelik masif ve metal özlü tellerin lider tedarikçisidir. Artan üretkenlik talepleri ve temel malzemelere ilişkin yeni gereksinimleri yenilik sürecimize yön vermektedir.

okumaya devam et

Kaynak Akademisi

Mükemmellik öne geçmemizi sağlar ve mükemmel bir performansın ön koşuludur. voestalpine Böhler Welding olarak biz, birikimimizi müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşarak, beraberce mükemmel çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik.

okumaya devam et

Distribütör

Öncü olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve pazarda eşsiz olan yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bu, kaynak sektörünü ileriye taşımaktadır. Hedefimiz herkes için daha fazla fayda elde etmektir.

okumaya devam et

Mevcut Pozisyonlar

Mitarbeiter/in Qualitätssicherung

voestalpine Böhler Welding UTP Maintenance GmbH
Bad Krozingen