voestalpine Böhler Welding

The Best for the Best: BÖHLER FOX C 9 MV

31. ock 2020

Best Electrodes. Best Welders. Our recommendation for power plant construction.

okumaya devam et

Basic Schweißtechnik (ausgebucht)

25. - 26. şbt 2020 | Hamm, Deutschland

In diesem Kurs lernen die Teilnehmer die Grundlagen der Schweißtechnik kennen. Dieses Training ist gleichzeitig eine Einführung in die Welt der voestalpine Böhler Welding. Das technische Niveau dieses Seminares ist auch Voraussetzung für alle folgenden Seminare.

okumaya devam et

The best procedure for repairing hammers in the sugar industry

Success Story | Ourinhos, Brazil

Changing hammers in sugar mills causes gaps in efficiency and a loss in production. UTP Maintenance customer was therefore looking for a better solution and our Application Engineers offered a new procedure to repair the hammers.

okumaya devam et

Otomotiv

Otomotiv endüstrisi için özel olarak tasarlanmış masif ve metal özlü teller. voestalpine Böhler Welding, otomotiv endüstrisine yönelik masif ve metal özlü tellerin lider tedarikçisidir. Artan üretkenlik talepleri ve temel malzemelere ilişkin yeni gereksinimleri yenilik sürecimize yön vermektedir.

okumaya devam et

Welding ACADEMY

Mükemmellik öne geçmemizi sağlar ve mükemmel bir performansın ön koşuludur. voestalpine Böhler Welding olarak biz, birikimimizi müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşarak, beraberce mükemmel çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik.

okumaya devam et

Distribütör

Öncü olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve pazarda eşsiz olan yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bu, kaynak sektörünü ileriye taşımaktadır. Hedefimiz herkes için daha fazla fayda elde etmektir.

okumaya devam et

Mevcut Pozisyonlar

Wastewater Treatment Operator Class B

voestalpine Bohler Welding USA Technology
Portage, Indiana

Sachbearbeiter Vertriebsinnendienst (m/w/d)

voestalpine Böhler Welding Germany GmbH
Bad Krozingen