voestalpine Böhler Welding

Welding Consumables for Pipelines

30. ekm 2020

New Oil & Gas deposits are located in very remote regions or have to be extracted from deep water. To move energy towards the countries where it is needed requires crossing oceans and deserts by using high strength steel pipes. Böhler Welding understands the importance of this resource and lets no drop get to waste.

okumaya devam et

Basic Schweißtechnik (ausgebucht)

19. - 20. ock 2021 | Hamm, Deutschland

In diesem Kurs lernen die Teilnehmer die Grundlagen der Schweißtechnik kennen. Dieses Training ist gleichzeitig eine Einführung in die Welt der voestalpine Böhler Welding. Das technische Niveau dieses Seminares ist auch Voraussetzung für alle weiteren Seminare.

okumaya devam et

Böhler Welding Consumables play a big part in new Manchester landmark

Success Story | Manchester, UK

The new landmark in Manchester’s Civic Quarter "Tower of Light" is made from tailored 3-8 mm thick stainless 304 laser-cut sheets and welded together with high quality stainless welding consumables “Böhler AWS ER308LSi” and “FOXcore 308L-T1” of Böhler Welding.

okumaya devam et

Otomotiv

Otomotiv endüstrisi için özel olarak tasarlanmış masif ve metal özlü teller. voestalpine Böhler Welding, otomotiv endüstrisine yönelik masif ve metal özlü tellerin lider tedarikçisidir. Artan üretkenlik talepleri ve temel malzemelere ilişkin yeni gereksinimleri yenilik sürecimize yön vermektedir.

okumaya devam et

Welding ACADEMY

Mükemmellik öne geçmemizi sağlar ve mükemmel bir performansın ön koşuludur. voestalpine Böhler Welding olarak biz, birikimimizi müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşarak, beraberce mükemmel çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik.

okumaya devam et

Distribütör

Öncü olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve pazarda eşsiz olan yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bu, kaynak sektörünü ileriye taşımaktadır. Hedefimiz herkes için daha fazla fayda elde etmektir.

okumaya devam et

Mevcut Pozisyonlar

Warehouse Material Handler Lead - USA

voestalpine Bohler Welding USA, Inc
Sugar Land, TX

Ausbildung zum Industriemechaniker (m/w/d) 2021

voestalpine Böhler Welding Germany GmbH
Hamm

Ausbildung zum Industriekaufmann (m/w/d) 2021

voestalpine Böhler Welding Germany GmbH
Hamm