Skip to main content

Araştırma ve Geliştirme

VADEMSAŞ, son derece yenilikçi ürünler konusunda uzmanlaşmakta, araştırma ve geliştirme üzerine yatırım yapmaktadır. Ürün ve süreçlerin sürekli gelişimi, uluslararası know-how (ne-nasıl) ağına dayanmaktadır.

voestalpine VAE Grubu'nun tüm araştırma ve geliştirme faaliyetleri, VADEMSAŞ ortak şirketin yönetimi tarafından koordine edilmektedir. Buda, grup içinde bilgi ve kaynakların en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Yüksek hız, ağır yük, karışık trafik, metro, banliyö trafiği, tramvay gibi farklı trafik sektörleriyle ilgili en iyi koşullarda hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşmesi için müşterilerimizle birlikte çözümler üretiriz.
 

Yeni gelişmeler, tasarım aşamasından test aşamasına kadar dikkatle planlanan prototip kurulumlar sistematik olarak hazırlanmıştır. Tasarım ve üretim aşamalarındaki teknik fizibilite çalışmalarının doğrulama ve onaylanmasının yanı sıra belgelenmesi, belirleyici kalite güvence faaliyetlerinin bir parçasıdır.
voestalpine VAE, hidrolik sürücülerinin yanı sıra elektronik güvenlik ve izleme sistemleri, makasları ve makas bileşenleriyle ilgili patentleriyle dünya çapında bir liderdir.