ZASTOSOWANIE

am-rendering

Formowanie wtryskowe

W sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych, chłodzenie jest najdłuższą składową całego cyklu,  jest ono również najważniejsze, ponieważ odpowiada za jakość wtryskiwanych detali.

Chłodzenie konformalne umożliwia doprowadzenie chłodzenia w trudno dostępne obszary dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu cyklu i poprawa jakości detalu.

Odlewanie ciśnieniowe

Optymalizacja procesu odlewania ciśnieniowego oznacza ustalenie  bilansu cieplnego formy, szybkości zużycia narzędzia i ilości odpadu.

Wytwarzanie przyrostowe i chłodzenie konformalne wspomagają rozwiązywanie  problemów porowatości, przywierania, deformacji odlewanego komponentu i przyczyniają się do skrócenia czasu cyklu.

OIL&GAS / INŻYNIERIA MECHANICZNA

Wspieramy naszych klientów w wyborze odpowiedniego materiału do właściwej aplikacji. Pomagamy również przeprojektować części zgodnie z wymaganiami aplikacji. Używamy oprogramowania i zaawansowanych technologii do wspierania procesu produkcyjnego od wstępnego projektu do funkcjonalnych części.

Motoryzacja, lotnictwo i kosmonautyka

Prężnie rozwijające się sektory przemysłu jak motoryzacja, lotnictwo i kosmonautyka  jako pierwsze zauważyły potencjał i korzyści wynikające z technologii AM. Mamy możliwości tworzenia wytrzymałych i lekkich komponentów przy skróconym czasie prototypowania i produkcji. Ażurowe elementy zwiększają funkcjonalność i zmniejszają masę, lżejsze elementy to mniejsze zużycie paliwa. Technologia daje możliwość produkcji od prototypu do produkcji seryjnej, od wydajności po wysokie wymagania bezpieczeństwa.

Nasza broszura

Obserwuj nas

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasz zespół doradza i wspiera Cię w opracowywaniu aplikacji, w projektowaniu i produkcji części za pomocą naszych maszyn do wytwarzanie przyrostowego.

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.