colofer® – taśma stalowa z powłoką organiczną od voestalpine

Połączenie wysokiej jakości lakieru i taśmy stalowej tworzy niezwykle skuteczny produkt o uniwersalnych możliwościach zastosowania i wyjątkowym wyglądzie. Dowiedz się, dlaczego taśma colofer® cieszy się zaufaniem wielu międzynarodowych klientów ze wszystkich branż już od kilkudziesięciu lat.

 

colofer® ma wiele zastosowań

To więcej niż tylko lakierowana blacha stalowa. colofer to personalizowany system najróżniejszych materiałów, obróbki wstępnej i lakierów kryjących, znajdujący zastosowanie w najróżniejszych obszarach we wnętrzach i na zewnątrz, 

Wygląd do złudzenia imitujący inne materiały, np. drewno, stal szlachetną, stal węglową, a także pełna gama wszystkich możliwych kolorów w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami pod względem obróbki i wytrzymałości sprawiają, że colofer jest produktem niepowtarzalnym. Nawet w obszarach, w których nie spodziewalibyśmy się taśmy stalowej z powłoką organiczną.

 

colofer® doskonale nadaje się do obróbki

Dzięki idealnemu przyleganiu lakieru, nawet przy najmniejszym kącie krawędzi, colofer jest skuteczną alternatywą w obróbce.

 

colofer® to skuteczna alternatywa dla wielu innych produktów

colofer oferuje alternatywę nawet w obszarach, w których nie spodziewalibyśmy się taśmy stalowej z powłoką organiczną.

colofer® można zamówić w poniższy sposób

colofer® jest dostępny jako zwój, arkusz lub taśma cięta. Zawsze we właściwym miejscu i we właściwym czasie dzięki niezawodnej produkcji i logistyce.

 

colofer® posiada wiele certyfikatów i spełnia liczne wymogi

DGNB, BREEAM, LEED, certyfikaty ogniotrwałości, deklaracja środowiskowa produktu (EPD) oraz zgodność z rozporządzeniem REACH i dyrektywą RoHS – dowiedz się więcej o licznych certyfikatach produktu colofer®.

 

colofer® to kreatywność

Łudząco podobny wygląd, matowe powierzchnie, oszałamiające kolory czy opalizujące efekty? Z taśmą colofer® można zrealizować dosłownie każdy pomysł. Z colofer® coloferservice można stworzyć także indywidualne kolory.