Hausgeräteindustrie

Twój partner w zakresie innowacyjnych rozwiązań

 

Branża AGD zawsze była dla nas segmentem rynku o dużym znaczeniu strategicznym. Nasze doświadczenie to znacznie więcej niż tylko 60-letnia współpraca z licznymi renomowanymi producentami. Nasi wysoko wyspecjalizowani technicy i eksperci branżowi współpracują z klientami nad coraz wyższą jakością i wydajniejszymi rozwiązaniami, które w wielu przypadkach stanowią standard branżowy na miarę przyszłości.

 

Hausgeräteindustrie

W połączeniu z zaawansowanymi usługami i logistyką tworzy to kompletny pakiet niezbędny dla wielu producentów. Zobacz to na własne oczy!

Pod hasłem „więcej niż suma pojedynczych części” tworzone są rozwiązania o wartości dodanej dzięki ścisłej współpracy, partnerstwu na rzecz rozwoju i najnowocześniejszej kontroli jakości. Wartość dodana, która inspiruje i staje się namacalna dzięki maksymalnej jakości i wydajności w całym łańcuchu wartości. Ciągłe badania i rozwój, kontrole jakości na linii produkcyjnej oraz zoptymalizowane procesy produkcyjne gwarantują, że nasi klienci otrzymują wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dzięki produkcji bezchromianowej od 1998 roku colofer® spełniał wymagania dyrektywy RoHS na długo przed wprowadzeniem przepisów prawnych.

Pulverbeschichten

Czy wiesz, jakie są zalety colofer® w porównaniu z malowaniem proszkowym?

» Więcej informacji

 

colofer® coilsplitting

Efektowna kolorystyka nawet w małych ilościach dzięki colofer® coilsplitting

» Więcej informacji

Nasze produkty dla branży AGD

Szeroka taśma (bez podziału)Grubość[mm]Szerokość [mm]Średnica wewnętrzna [mm]Średnica zewnętrzna[mm] 
colofer®0,40–2,50900–1730500/6001)2000
Taśma cięta (cięta wzdłuż)Grubość[mm]Szerokość[mm]Średnica wewnętrzna[mm]Średnica zewnętrzna[mm]
colofer®0,40–2,5010–1730500/6001)700–2200
 
Arkusz blachy (dzielony poprzecznie) Grubość[mm]Szerokość[mm] Długość [mm]
colofer®0,40–2,50210–1730200–6700

1) Podane wartości są orientacyjne.

2

Nasi kompetentni technicy na miejscu, doskonale znający branżę, od 1992 r. ściśle współpracują ze znanymi producentami sprzętu AGD i mogą się pochwalić licznymi sukcesami. Ponadto nasze centrum serwisowe stali proponuje liczne możliwości dalszej obróbki, np. taśmę ciętą lub blachę. colofer® HOME oferuje unikalne rozwiązania i wyznacza nowe standardy w dziedzinie sprzętu gospodarstwa domowego – z voestalpine jako niezawodnym partnerem.

 

 

Für Anfragen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung.