Kurumsal Sorumluluk: Sürdürülebilirlik Hakkında Yeni Bilgiler 2 dakika okuma süresi
Angajman

Kurumsal Sorumluluk: Sürdürülebilirlik Hakkında Yeni Bilgiler

Claudia Korntner

Kurumsal sorumluluk rapor özeti güncellendi ve şimdiden itibaren çevrimiçi olarak 14 farklı dilde hizmete sunulmaktadır. En önemli bilgiler ek olarak bir bilgi grafiği çerçevesinde derlenmiştir.

Sürdürülebilirlik hakkında Bilgiler – Güncel ve Kısa

Bir önceki yıldan beri voestalpine şirketler grubunun kurumsal sorumluluk alanındaki faaliyetleri bir rapor ve onun kısaltılmış bir versiyonu olan kurumsal sorumluluk özeti çerçevesinde yayınlanmaktadır. Şimdi ise tüm grafikler ve 2014/15 faaliyet yılının vazgeçilmez içerikleri veriler ve rakamlar olarak güncellendi. Almanca ve İngilizce dillerinin yanı sıra rapor özetine 12 faklı dilde www.voestalpine.com/cr üzerinden erişim mümkün. Basılmış versiyonlar ise eposta yoluyla cr@voestalpine.com üzerinden sipariş edilebilir.

voestalpine’nin yatırımcıları ve analistleri, hem geniş kapsamlı hem de standartlaştırılmış bir çerçevede gerçekleşen bilgilendirmeye önem vermektedirler. Ayrıca müşteriler de bu rakam ve bilgileri tedarikçi değerlendirmeleri çerçevesinde ele almaktadırlar.

Kapakta: Bir İş Parçası

Rapor özetinin kapağında bu sefer de voestalpine’de çalışan bir meslek eğitimi öğrencisinin bir iş parçası görülmektedir – bu iş parçası son Kurumsal Sorumluluk Raporu için hazırlanan parçaların arasında gelmektedir. O zaman meslek eğitimlerine devam eden on iki genç çalışan sürdürülebilirlik ve kurumsal sorumluluk konuları ve raporun içerikleri üzerinde durmuştu.  Bu çalışmadan elde edilen sonuçlar Kurumsal Sorumluluk Raporunda ve özetlerinde büyük ebatlarda basılan resimler olarak dikkat çekmektedir.

2015-infograik-cr-TR

 

Diğer Bilgiler: