Wszędzie tam, gdzie coś jest budowane, Schwing-Stetter ma w tym swój udział.

 

Od ponad 85 lat specjalizacją przedsiębiorstwa jest najważniejszy materiał budowlany świata: beton. Schwing-Stetter oferuje produkty klasy premium w całym spektrum zastosowań technologii betonu towarowego: od produkcji, poprzez transport i układanie, aż po przyjazny dla środowiska recykling.

alform-news-gruppenfoto

Na zdjęciu od lewej do prawej: Daniel Neumann (Schwing GmbH), Horst Jöbstl (Schwing GmbH), Wolfgang Mitterdorfer (voestalpine Steel Division), Arnold Ackerlauer (voestalpine Steel & Service Center GmbH), Jürgen Lechfellner (voestalpine Grobblech GmbH)

Partnerstwo, które łączy.

 

SCHWING-Stetter działa na całym świecie, dlatego wraz ze swoimi zakładami produkcyjnymi i punktami serwisowymi jest obecny w ponad 75 krajach. Oddział w St. Stefan jest największym zakładem produkcyjnym Grupy Schwing zajmującym się samochodowymi pompami do betonu i centrum kompetencyjnym w zakresie hydrauliki i części maszyn. Firma voestalpine dostarcza do tego wysoko i ultrawysoko wytrzymałą stal do dynamicznie wykorzystywanych elementów konstrukcyjnych. 

Współpraca jednak wykracza poza ten zakres: wspólnie z uniwersytetami technicznymi firmy SCHWING-Stetter i voestalpine zawsze rozwijały stosowane metody spawania, dzięki czemu firma SCHWING-Stetter stała się w tym obszarze liderem technologii.

technischer-support
Rozwój wyraźnie zmierza w kierunku jeszcze smuklejszych i lżejszych komponentów. Dla nas oznacza to, że na bieżąco rozwijamy nasze kompetencje w obszarze obróbki wysokowytrzymałych gatunków stali. Pod tym względem voestalpine jest dla nas idealnym partnerem.

Horst Jöbstl (prezes Schwing GmbH St. Stefan)

technischer-support
Innowacje produktowe oraz entuzjastyczne podejście do technologii i zrównoważonego rozwoju nieustannie napędzają nas do działania. Te wartości od lat łączą SCHWING-Stetter i voestalpine, stanowiąc podstawę skutecznego partnerstwa.

Arnold Ackerlauer (kierownik ds. sprzedaży maszyn, voestalpine Steel & Service Center GmbH)