Liebherr jest liderem postępu technologicznego w wielu różnych sektorach rynku.

 

Od ponad 70 lat Liebherr nieustannie poszerza swoją gamę wyrafinowanych produktów. Innowacje oparte na solidnym fundamencie dojrzałości technologicznej i ogromnym  doświadczeniu wyznaczają standardy światowego przemysłu dźwigowego.

Solidne partnerstwo

 

Wysokowydajne żurawie mobilne i gąsienicowe są produkowane w zakładzie produkcyjnym Liebherr w Ehringen. Katalog modeli obejmuje ponad 30 różnych typów dźwigów teleskopowych i wieżowo-kratowych/belkowych, zamontowanych na podwoziach mobilnych i gąsienicowych. Jednak ta specjalizacja nie jest jedyną, która łączy Liebherr i voestalpine. Od prawie 70 lat współpracujemy z powodzeniem również w innych obszarach produktowych, włączając w to sprzęt wydobywczy oraz artykuły AGD.

Aby utrzymać pozycję światowego lidera technologii i innowacji, konieczna jest bliska współpraca z dostawcami na zasadzie partnerstwa w zakresie rozwoju. voestalpine to partner, który zawsze udziela nam pełnego wsparcia w obszarze ultrawytrzymałych stali walcowanych na gorąco do naszych dla naszych dźwigów.

Stefan Dambacher, Liebherr-Werk Ehingen GmbH

Liebherr to silny partner w rozwoju innowacji. Konsekwentny rozwój w obszarze stali o ultrawysokiej wytrzymałości umożliwia np. konstruowanie wysięgników teleskopowych o większym udźwigu i mniejszej masie. Dla naszych klientów jest to kluczowa zaleta.

Arnold Ackerlauer, kierownik działu sprzedaży budowy maszyn, voestalpine Steel & Service Center GmbH