voestalpine Böhler Welding

Welding technology at the SLV Mannheim

21. haz 2018

For the 7th time, the SLV Mannheim, together with the "Fördergemeinschaft e.V.", organized the technology show "All about welding".

okumaya devam et

Expert Cored Wires

10. - 11. tem 2018 | Cittadelly, Italy

This course deals with welding applications including relevant practical examples focusing on cored wires. This expert seminar provides inside knowledge of focus industries.

okumaya devam et

Rundnahtschweißen von Pumpen- und Armaturengehäusen

Success Story

Die Anforderung des Kunden war: Steigerung der Produktivität durch eine geeignete Automatisierung. Durch die Umstellung von Lichtbogenhandschweißen auf das UP-Verfahren wurde die Produktivität um ein Vielfaches gesteigert.

okumaya devam et

Otomotiv

Otomotiv endüstrisi için özel olarak tasarlanmış masif ve metal özlü teller. voestalpine Böhler Welding, otomotiv endüstrisine yönelik masif ve metal özlü tellerin lider tedarikçisidir. Artan üretkenlik talepleri ve temel malzemelere ilişkin yeni gereksinimleri yenilik sürecimize yön vermektedir.

okumaya devam et

Kaynak Akademisi

Mükemmellik öne geçmemizi sağlar ve mükemmel bir performansın ön koşuludur. voestalpine Böhler Welding olarak biz, birikimimizi müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşarak, beraberce mükemmel çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik.

okumaya devam et

Distribütör

Öncü olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve pazarda eşsiz olan yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bu, kaynak sektörünü ileriye taşımaktadır. Hedefimiz herkes için daha fazla fayda elde etmektir.

okumaya devam et

Mevcut Pozisyonlar

Leitung Finanzbuchhaltung (m/w)

voestalpine Böhler Welding UTP Maintenance GmbH
Bad Krozingen

Lider de Desarrollo de Nuevos productos y Calidad

voestalpine Bohler Welding México, S.A. de C.V.
Tlalnepantla