voestalpine Böhler Welding

Stick electrodes: How to select them?

28. ara 2017

The selection of the stick electrodes depends primarily on the base material and the basic application to be welded. Find the right product for your needs in our product search! Böhler Welding. The best for the best.

okumaya devam et

Basic Schweißtechnik

23. - 25. ock 2018 | Kapfenberg, Österreich

In diesem Kurs lernen die Teilnehmer die Grundlagen der Schweißtechnik kennen. Dieses Training ist gleichzeitig eine Einführung in die Welt der voestalpine Böhler Welding. Das technische Niveau dieses Seminares ist auch Voraussetzung für alle Advanced & Expert Seminare.

okumaya devam et

Fabrication welding of locomotive frames

Success Story | India

General Electric India received a letter of award from the Indian Ministry of Railways for the supply and maintenance of 1000 diesel locomotives of their Evolution Series. BÖHLER HL 51 T-MC metal-cored wire was selected as primary filler material for welding the locomotive bogies.

okumaya devam et

Otomotiv

Otomotiv endüstrisi için özel olarak tasarlanmış masif ve metal özlü teller. voestalpine Böhler Welding, otomotiv endüstrisine yönelik masif ve metal özlü tellerin lider tedarikçisidir. Artan üretkenlik talepleri ve temel malzemelere ilişkin yeni gereksinimleri yenilik sürecimize yön vermektedir.

okumaya devam et

Kaynak Akademisi

Mükemmellik öne geçmemizi sağlar ve mükemmel bir performansın ön koşuludur. voestalpine Böhler Welding olarak biz, birikimimizi müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşarak, beraberce mükemmel çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik.

okumaya devam et

Distribütör

Öncü olarak biz inovasyonun en ön cephesinde yer almakta ve pazarda eşsiz olan yeni çözümler geliştirmekteyiz. Bu, kaynak sektörünü ileriye taşımaktadır. Hedefimiz herkes için daha fazla fayda elde etmektir.

okumaya devam et

Mevcut Pozisyonlar

Senior/Engineer Application Engineering

voestalpine Bohler Welding Asia Pacific
Singapore

Ausbildung Metalltechniker/in - Hauptmodul: Schweißtechnik

voestalpine Böhler Welding Austria GmbH
Kapfenberg

Ausbildung Elektrotechniker/in - Anlagen und Betriebstechnik

voestalpine Böhler Welding Austria GmbH
Kapfenberg