Vykdomi projektai

voestalpine VAE Legetecha kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ dukterine įmone GTC sėkmingai sudalyvavo AB „Lietuvos geležinkeliai“ skelbtame tarptautiniame viešajame konkurse dėl 60-120m ilgio bėgių R65 (350 HT) pirkimo su paklojimu į kelią ir pasirašė sutartį.

Iki 2018 m. III ketvirčio turime patiekti 280t 100m ilgio bėgių R65, juos perkrauti iš 1435mm vėžės riedmenų į 1520 mm vėžės riedmenis ir iškrauti kelyje naudojant voestalpine Schienen „Railputler“ technologiją.

Norime pabrėžti, kad Baltijos šalyse iki šiol dar nebuvo sėkmingos ilgų bėgių pervežimo patirties. Sėkmingai įvykdę šį projektą, turėsime ryškų konkurencinį pranašumą prieš kitus gamintojus, kurie į mūsų rinką tiekia ne ilgesnius kaip 25 m ilgio bėgius. 

Tikimės, kad bendradarbiaudami su voestalpine Schienen bei AB „Lietuvos geležinkeliai“ dukterine įmone GTC sėkmingai įgyvendinsime šį svarbų projektą.

Įvykdyti projektai

2017 m. voestalpine VAE Legetecha kartu su voestalpine BWG GmbH  pirmą kartą vykdė industrinių iešmų gamybos ir tiekimo projektą, kurio užsakovas HPA (Hamburg Port Authority). voestalpine VAE Legetecha gamykloje šiam projektui iš viso  buvo pagaminta 10 iešmų ant medinių tašų (5 iešmai 54E4-190-1:9 ir 5 iešmai 54E4-190-1:7). Kiekvieno iešmo priėmimą gamykloje vykdė atstovai iš HPA. Visas projektas buvo įvykdytas labai sklandžiai, nors pačioje projekto pradžioje sugedo mūsų pagrindinės frezavimo staklės, tačiau dėka kolegiškos pagalbos iš voestalpine VAE Riga greitai išsprendėme šią problemą ir sugebėjome laiku įvykdyti savo įsipareigojimus užsakovui. Iš HPA gavome teigiamą atsiliepimą apie viso projekto įvykdymą. 

Tikimės ir toliau sėkmingai bendradarbiauti su voestalpine BWG GmbH vykdant tokius ar panašius projektus ir taip padidinti pardavimus industrinių iešmų rinkoje.