voestalpine Krems Finaltechnik LogiTrans İstanbul’da 2 dakika okuma süresi
Yenilikçilik

voestalpine Krems Finaltechnik LogiTrans İstanbul’da

Viktoria Steininger
Holds editorial responsibility for blog topics, is researching and writing articles. Her stories give insights into the world of the voestalpine Group.

18-20 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da LogiTrans gerçekleşti. voestalpine Krems Finaltechnik GmbH, Avusturya Ekonomi Odası’nın (WKO) ortak standında yer aldı.

logitrans_logo (1)“International Transport Logistics Exhibition“ 9. defa olmak üzere Istanbul Expo Center’de gerçekleşti. Böylece LogiTrans, Avrupa-Asya alanında lojistik sektörünün buluşma noktası olarak rolünü 2015 yılında da pekiştirdi. Fuara 15.000’in üzerinde ziyaretçi ve 220’nin üzerinde katılımcı rağbet gösterdi. LogiTrans artık önemli bir iş fuarı haline geldi. Uluslararası katılımcıların ve ziyaretçilerin sayısı bu yıl da LogiTrans’ın, Asya ve Avrupa arasındaki lojistik ağların kurulması açısından bir platform teşkil etmesinin öneminin altını çiziyor.

voestalpine Krems Finaltechnik’in katılımı

Avusturya Ekonomi Odası (WKO), büyük bir Avusturya pavyonu kurarak, birkaç Avusturyalı lojistik şirketinin ve voestalpine Krems Finaltechnik’in de katılımıyla, “Made in Austria” sloganı altında mükemmel bir şekilde kendini tanıttı. Thomas Stuphann (Avrupa Dışı Projelerin Satış Müdürü), voestalpine Krems Finaltechnik GmbH’nin fuar katılımını orada bulunarak yönetti. Kendisine Namik Demircioğlu (voestalpine Krems GmbH’nın ve voestalpine Krems Finaltechnik GmbH’nın Türkiye’deki ticaret temsilcisi) kendisine destek oldu. Genel Müdür Stefan Pfeifer de fuarda bulunarak izlenim edindi.

LogiTrans Istanbul 2015 (4)

"Teke tek görüşmelerle ve demo gösterileriyle fuar ziyaretçilerine bizim raf kurma sistemimizin avantajlarını daha iyi bir şekilde anlatabildik ve Konya’daki referans projemize işaret ederek ilgiyi üzerimize çekebildik. Yaptığımız başarılı tanıtım sayesinde sadece Türkiye’de yeni bağlantılar kurmakla kalmayıp sınır komşusu ülkelerle de irtibata geçtik ve aynı zamana mevcut ilişkilerimizi de tazeledik"
Thomas Stuphann, voestalpine Krems Finaltechnik GmbH

Ayrıntılı bilgi için:

Viktoria Steininger