Społeczna odpowiedzialność korporacji – aktualne dane o zrównoważonym rozwoju 2 minuty czytania
Zaangażowanie

Społeczna odpowiedzialność korporacji – aktualne dane o zrównoważonym rozwoju

Claudia Korntner

Zaktualizowaną broszurę „Społeczna odpowiedzialność korporacji - fakty i liczby“ udostępniliśmy już online w czternastu językach. Najważniejsze osiągnięcia w tym zakresie przedstawiliśmy również w formie graficznej.

Zrównoważony rozwój – aktualne informacje w zwięzłej formie

Od zeszłego roku przedstawiamy działania koncernu voestalpine w zakresie społecznej odpowiedzialności korporacji w formie sprawozdania. Skrócona forma tego sprawozdania publikowana jest w broszurze „Społeczna odpowiedzialność korporacji – fakty i liczby“. Niedawno zaktualizowaliśmy dane w formie graficznej oraz treść broszury, wprowadzając liczby i fakty z roku gospodarczego 2014/15. Nasza broszura dostępna jest po polsku, niemiecku, angielsku i w kolejnych jedenastu językach na stronie www.voestalpine.com/cr. Wydanie papierowe broszury można zamówić pocztą elektroniczną pod adresem cr@voestalpine.com .

Inwestorzy i analitycy koncernu voestalpine przywiązują wielką wagę do wszechstronnej i jednolitej informacji, a klienci wykorzystują te fakty i liczby sporządzając oceny dostawcy.

Na okładce – praca naszego ucznia

Również w tym roku okładkę broszury zdobi fotografia obiektu wykonanego przez ucznia zawodu w voestalpine – jest to jedna z prac stworzonych w roku ubiegłym. Dwunastu młodych ludzi pobierających w naszym koncernie naukę zawodu rozważało wówczas zagadnienia zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialności przedsiębiorstwa oraz treści zawartych w naszym sprawozdaniu. Zdjęcia obiektów symbolizujących te wartości wykorzystaliśmy jako ilustracje zarówno w sprawozdaniu jak i w broszurze.

2015-infograik-cr-PL

Informacje dodatkowe