Společnost voestalpine Krems Finaltechnik se zúčastnila Silniční konference v České republice 2 minut čtení
Inovace

Společnost voestalpine Krems Finaltechnik se zúčastnila Silniční konference v České republice

Viktoria Steininger
Holds editorial responsibility for blog topics, is researching and writing articles. Her stories give insights into the world of the voestalpine Group.

Společnost voestalpine Krems Finaltechnik GmbH měla své zastoupení na českém veletrhu nazvaném Silniční konference, který byl věnovaný stavbě silnic a modernizaci silniční infrastruktury. Veletrh se konal v říjnu 2015.

Silniční konference v ČR proběhla na konci října 2015 v Plzni a společnost voestalpine Krems Finaltechnik GmbH se svým týmem se tohoto veletrhu zúčastnila již popáté. Letos přijelo do západočeské metropole přes 1 000 odborných návštěvníků a 78 vystavovatelů.

veletrh voestalpine Krems Finaltechnik

Konferenční stánek společnosti voestalpine Krems Finaltechnik GmbH. Zleva: Roland Stichauner (mezinárodní prodej), Manfred Harbich (obchodní ředitel), Pavel Zajíc (mezinárodní prodej)

Veletržní stánek společnosti voestalpine Krems Finaltechnik GmbH se tak jako i v předchozích letech setkal s živým zájmem účastníků a proběhly velmi podnětné diskuse představitelů firmy s návštěvníky stánku. Nálada na veletrhu a u stánku byla mimořádná a společnost voestalpine Krems Finaltechnik mohla u svého stánku přivítat četné zákazníky a představitele státních institucí.

 

 

 

Pozornost mezi návštěvníky vzbuzoval především model nového produktu, který je výsledkem vývoje společnosti voestalpine Krems Finaltechnik, a to systému svodidel KB2 MH3C.

KB2MH3C

 

Zástupci společnosti voestalpine Krems Finaltechnik tak považují účast na akci za velmi úspěšnou; vedli během ní mnoho inspirujících rozhovorů, navázali nové kontakty a posílili vztahy stávající.