Společnost voestalpine Krems Finaltechnik se zúčastnila Silniční konference v České republice 2 minut čtení
Inovace

Společnost voestalpine Krems Finaltechnik se zúčastnila Silniční konference v České republice

Viktoria Steininger
Redaktionell verantwortlich für die Themen am Blog, recherchiert und schreibt Viktoria Steininger auch selbst und gibt mit Geschichten Einblicke in den voestalpine-Konzern.

Společnost voestalpine Krems Finaltechnik GmbH měla své zastoupení na českém veletrhu nazvaném Silniční konference, který byl věnovaný stavbě silnic a modernizaci silniční infrastruktury. Veletrh se konal v říjnu 2015.

Silniční konference v ČR proběhla na konci října 2015 v Plzni a společnost voestalpine Krems Finaltechnik GmbH se svým týmem se tohoto veletrhu zúčastnila již popáté. Letos přijelo do západočeské metropole přes 1 000 odborných návštěvníků a 78 vystavovatelů.

veletrh voestalpine Krems Finaltechnik

Konferenční stánek společnosti voestalpine Krems Finaltechnik GmbH. Zleva: Roland Stichauner (mezinárodní prodej), Manfred Harbich (obchodní ředitel), Pavel Zajíc (mezinárodní prodej)

Veletržní stánek společnosti voestalpine Krems Finaltechnik GmbH se tak jako i v předchozích letech setkal s živým zájmem účastníků a proběhly velmi podnětné diskuse představitelů firmy s návštěvníky stánku. Nálada na veletrhu a u stánku byla mimořádná a společnost voestalpine Krems Finaltechnik mohla u svého stánku přivítat četné zákazníky a představitele státních institucí.

 

 

 

Pozornost mezi návštěvníky vzbuzoval především model nového produktu, který je výsledkem vývoje společnosti voestalpine Krems Finaltechnik, a to systému svodidel KB2 MH3C.

KB2MH3C

 

Zástupci společnosti voestalpine Krems Finaltechnik tak považují účast na akci za velmi úspěšnou; vedli během ní mnoho inspirujících rozhovorů, navázali nové kontakty a posílili vztahy stávající.

Viktoria Steininger

Podobné
články

Další příspěvky společnosti voestalpine k tomuto tématu.